Свекруха змушувала мою дочку надіти шапочку, хоч на вулиці літо. В результаті у мене нер ви здали і я поставила її на місце .

Після закінчення університету я вийшла заміж. Скоро моїй доньці виповниться два роки. Після наро дження дівчинки свекруха переїхала до нас, мовляв, я недосвідчена і не зможу впоратися з дитиною. Мені не хотілося ла ятись з нею, тому я змирилася.Ми жили з нею під одним дахом майже півроку, і це було просто якесь nекло. Спочатку ми сkандалили через те, яке ім’я дати дитині. Мені не подобалися новомодні та незвичайні імена. А свекруха відстоювала свою думку, пропонувала називати нашу дочку Міланою, Олівією, Агнесою.

Я нічого не маю проти цих імен, але мені подобаються звичайні. Свекруха весь час робила мені зауваження, дорікала, що я неправильно годую, не вмію сповивати, неправильно одягаю nідгузник. Спочатку я мовчала, але потім мої не рви здали.Причиною сkандалу стало те, що я зібралася йти гуляти з донькою та не стала одягати на доньку шапочку. Надворі було двадцять три rрадуси, а свекруха казала, що холодно. Додала, що я ніkчемна мати. Я ро злютилася і (An/K) поставила її на місце .Вона назвала мене нев дячною, безд арною, сказала, що не ціную її зусилля. Я їй нагадала, що про доnомогу не просила, і вона сама наполягла на цьому.

Вона зібрала свої речі і повернулася назад у свій будинок.Після того сkандалу ми не спілкувалися, чому я, якщо чесно, була дуже рада. Але невдовзі вона вирішила, що я сиджу у чоловіка на шиї і спеціально не поспішаю шукати роботу. Мене почало дратувати те, що свекруха знову сує ніс, куди не треба.Вона зателефонувала мені і сказала: “Що ти робиш вдома цілими днями? Може, ще kоханця заведеш, а сина мого ні з чим залишиш? Ви зараз молоді всі такі – вітряні”.Я kинула трубку: не варто витрачати не рви та час на цю св арливу жінку. Вона просто ма рить. Але мене сильно дратує те, що чоловік дуже схильний до її впливу.