У старості років чоловік вирішив роз лучатися зі мною, а все через те, що я відвідала онуків. Більш абс урдної ситуації я не бачила

З Анатолієм ми збудували щасливе сімейне життя. А до того і в нього, і в мене був нещ асливий шлюб. Мені чоловік зра див із сусідкою. І йому дружина зра дила з його другом.Так ось, ми познайомилися та ощасливили одне одного. У нас наро дився син Віталій, котрий був для нас усім. Ми йому забезпечили безтурботне дитинство. Найкращі морські курорти він бачив змалку. Здобув гарну освіту.Все це завдяки роботі чоловіка, він був дуже шанованою людиною у нашому регіоні. А я завжди була відповідальною за домівку, створення тепла і затишку в будинку.

Коли наш син підріс, пішов до ар мії. Повернувся і повідомив, що буде одружуватися. Коли ми розпитали його, хто вона, як і що, з’ясувалося, що вона одружена. Що йому треба почекати кілька місяців, за той час вони встигнуть з нею познайомитись, обговорити деталі весілля тощо.Чоловік мій був шоkований. Він одразу ж згадав зр аду його першої дружини і дуже ро злютився на Віталія. Заборонив йому зустрічатися з нею і тим більше приводити цю шль0ндру до нас в будинок. Він твердив синові, що, раз вона зараз своєму чоловікові з ним зра джує, то і його обдурить , і кине зара ди наступного.

А син не хотів вислуховувати припущення батька і захищав Катю як тільки міг. Він пішов із дому, і ми не знали, де він.Через 5 років (ES/K) я зустріла його друга на вулиці, який привітав мене з наро дженням онуки. Я розnлакалася і nопросила інформацію про місце проживання сина. Коли я сказала чоловікові, він заборонив мені спілкуватися зі зрадником. Але я не могла не побачити онучку. Вона ж ні в чому не винна.Я думала, що тишком зможу піти до них, але чоловік дізнався , і при поверненні я побачила записку зі словами, що він такого не очікував від мене. У старості років залишилася одна. А як би ви на моєму місці вчинили?