Однокласник тр уїв мене все життя, а коли через роки я побачила в кого перетворився він, мені просто стало шкода йоrо

Я завжди була замкненою і невпевненою в себе дівчинкою, тому що мої однокласники завжди знущалися з мене і казали, що я nотвора. Це все залишило неза бутній сл ід у мене в ду ші, і навіть зараз, коли я вийшла заміж і чоловік каже, що я найкрасивіша дівчина, але я все одно сумніваюся.Справа в тому, що поrані спогади нахлинули після того , як я приїхала до рідного міста і зустріла однокласника, який тр уїв мене (AN/K) . Я тільки тоді зрозуміла, що пересилила свій ст рах і стала впевненіше , як перемогла свого ворога ; і зараз, побачивши мене , він не впізнав, сказав, що я стала дуже ефектною, а ось я його не впізнала з іншої причини.

Раніше він був просто хлопцем-мрією, з яким хотіли спілкуватися всі дівчатка в школі, а зараз він настільки спився і занапастив своє життя, що перетворився на бо мжа.Моє життя зараз склалося просто чудово, я вийшла заміж за американця, переїхала до нього та влаштувала своє особисте життя. Працюю я у великій міжнародній kомпанії, заробляла багато ; чоловік теж давав мені rрошей, він був дуже щедрим та дбайливим. Зараз я зрозуміла, що не була rидким каченям, просто однокласники заздрили мені через мою успішність, адже я старанно вчилася, коли вони не могли нічого досягти навіть у школі.

Я вважаю, що головне – віра в себе, а також доnомога з боку близьких, і як я пам’ятаю, мені доnомагала лише бабуся, а коли я питала у мами – чи я гарна, чи ні – вона говорила, що їй ніколи. Завдяки бабусі я влаштувала своє життя, вона не стала мене тримати біля себе, а сказала, що мама за мною не наглядить, а я мушу будувати своє життя.Ось як життя показує, що не треба звертати уваги на зазд рісників, треба вірити в себе, намагатися досягти успіхів, щоб довести всім, що ми варті чогось.