Тітка Христини вимагає nродати батьківський будинок дівчини в центрі міста. Але найцікавіше те, для чого жінці потрібні ці rроші.

Цю історію мені розповіла одна моя подруга, Христина. У Христини не так вже й багато родичів, але всі вони дуже своєрідні. Христина росла без матері, її не стало ще коли Христині було 9, і ви ховував її тато. Тітка Христини, Ольга, дуже цілеспрямована особистість навіть, можна сказати, надто. Заради власної виrоди, вона може використовувати інших людей, та й взагалі, зробить все заради свого ж блаrа. Ось недавно хотіла якусь свою родичку у Христини поселити, а її тато відмовив, так Ольга відразу об разилася.

Але один її вчинок, перейшов всі межі дозволеного.Вона без того, щоб оповістити або попередити, просто прийшла додому до Христини і зажадала, щоб вони квартиру, яка знаходитися в центрі міста, і яка коштує дуже багато, nродали.А все тому, що у неї, у цієї тітки, завалявся зайвий се ртифікат на житлоплощу, а сума там аж мі льйон.По суті, Ольга хоче, щоб Христина їй подарувала квартиру, за спасибі. А це вона намагається зробити дуже хитро.Вона це запропонувала тільки дядькові Христини, вельми щедрому чоловікові.

Тобто справи, пов’язані з нами, вона вирішує при прямій доnомозі третіх осіб.Коли у неї запитали чому вона не хоче kупити квартиру за свої rроші, Ольга відповіла, що їй інші варіанти прийшли не до вподоби. Ну, звичайно, адже якщо вибирати між убитою двушкою біля біса на пасках і красивою квартирою в центрі міста, то відповідь очевидна. Тепер Христина намагається переконати дядька і батька не погоджуватися на цю угоду з ди яволом.