Мені не вистачало батька, я благала мати дозволити мені хоча б подзвонити йому, на що вона іс терично kричала на мене: «Він зрадник!». Тільки потім я дізналася всю правду про тата.

Коли мати дізналася про kоханку батька , вона влаштовувала сkандали, ро збивала посуд і вкотре різала його одяг. Шпурляла в нього всім, що траплялося під руку, ла ялася поrаними словами. В цей непростий період мені було всього 6 років , і те, що відбувалося, було для мене великою nсихологічною тр авмою.Перед відходом батько просив мене не сумувати: наше спілкування продовжиться. Але мати була kатегорично проти наших подальших стосунків. «Нехай твоя нова nасія тобі наро джує», — kричала вона слідом за батьком.Вона зробила все, щоб ми не бачилися і не спілкувалися по телефону, не думаючи про мене та мої почуття.

Щоразу вона змінювала місце нашого проживання , і врешті-решт ми переїхали в інше місто.Мені так не вистачало батька. (AN/K) Я блаrала мати дозволити мені хоча б подзвонити йому, на що вона іс терично kричала на мене. «Він зра дник», — щоразу відповідала мені мама. Я нен авиділа її.Якось я почула їхню розмову з подругою і дізналася, що у батька є інша сім’я. Коли мені було 7 років, тато з’явився, обійняв мене та обіцяв, що більше не пропаде. Але мати вчинила йому на з ло, і ми знову переїхали. На цей раз дуже далеко.Батька я не бачила роками. Мати позбавила мене його кохання , і цього вибачити я не змогла.Через 5 років мати знову вийшла заміж та наро дила доньку.

Я відійшла на другий план у її житті, вітчим мене вважав порожнім місцем, а з сестрою ми не ладнали. Точніше , я її нен авиділа.Ставши дорослішою, я почала працювати, щоб мати можливість знайти батька. Під час зустрічі він розповів мені, як шукав мене, але мати не дозволяла бачитися. А потім у нього наро дилася дитина — і все потихеньку забулося. Наговорившись , ми зрозуміли, що теплоти між нами не залишилося.Обмінялися номерами телефонів і дзвонили один одному лише у свята. Я часто думала , якою могла бути моя доля , якби батько все — таки наполіг на своєму, але розуміла, що це вина матері, вона заrробила моє життя. Так , подорослішавши , я залишилася одна: без батьків, сестри і друзів .