Я виявила, що вийшла заміж за маминого синочка. Це було дуже неприємне відкриття, я не стала жити із таким чоловіком

Я завжди відрізнялася волелюбним та незалежним характером. Тридцять років – це усвідомлений вік. У тридцять у тебе є вже чітке уявлення про себе та навколишній світ, стабільний світогляд та цінності. Я завжди жила та керувалася своїм особистим моральним kодексом.Моя незалежність похитнулася, коли я одружилася з Олегом. Ми зустрічалися з Олегом три роки і мені здавалося, що я його добре знаю. Я знала його, як незалежного, що відбувся, самостійного чоловіка. Я ніколи так не помилялася. Він показав своє справжнє обличчя лише після одруження.Виявилося, що він не мав своєї думки ні з якого питання. Олег типовий мамин синок. Коли щось трапляється, він одразу береться за телефон і дзвонить матусі.

Вийшло так, що було ухвалено рішення жити у Олега. У мене теж є квартира, але він наполіг на своєму. У квартирі були обшарпані радянські меблі та стародавній ремонт. Я не була готова жити за таких умов і запропонувала чоловікові оновити обстановку. Олег одразу зателефонував мамі (SY/K) і повідомив про мою ідею. Марія Степанівна закотила іст ерику і заявила, що у їхній квартирі все чудово. Вона була kатегорично проти ремонту.Я була в гостях у свекрухи, у них будинок такий самий. Я не розумію, як можна жити за таких умов? У свекрухи є два серванти, набиті посудом, але вона все одно вперто використовує старі, негарні тарілки та чашки. Олег каже, що сервант коштує недоторканим, скільки він пам’ятає себе.

Коли я висловила думку, що посуд у нас дома варто замінити, свекруха запевнила, що подарує нам посуд.Тільки минуло вже чотири місяці, а посуд вона не подарувала. Тоді я витратила частину заробітної плати на придбання нових тарілок. Олег зрадів, адже всім приємно їсти з акуратних тарілок. Він спішно доповів про придбання своєї мами.Марія Степанівна закотила сkандал, твердила, що я жа хлива господарка, бо не слухаюсь її. Тоді моя не рвова система не витримала. Я зібрала речі і повернулася до своєї квартири. Я не збираюся жити з людиною, яка не має своєї думки і живе під спідницею мами.