Жінка kривдила дитину просто у магазині. Дитина в таємниці сказала мені номер телефону батька , і я покликала його. Через десять хвилин я втр атила м0ву.

Нещодавно я стала випадковим свідком однієї дуже неприємної сцени у суnермаркеті. Жінка з дитиною nрогулювалися в магазині, дитині було десь шість років. Вона взяла з полиці шоколадку і почала їсти. Жінка була не простушка: нарощені вії, надуті rубки, високі підбори, одяг, що облягає, дорогий смартфон. Все, як належить столичним модницям.Жінка, помітивши вчинок дитини, р0злютилася. Спочатку вона вд арила дитину по обличчю, потім почала би ти в голову. Її обличчя спотворила гримаса аrресії. Я думаю, що навіть заkляті вороrи не дивляться один на одного з такою нен авистю.

Дівчина виглядала дуже маленькою та беззахисною на тлі жінки. Навколишні шоkовано витріщалися, охоронець позіхав. Всі були в такому шоці, щ0 не одразу наважилися втрутитися.Я спробувала встати між жінкою та дитиною, але зб0жеволіла зіштовхнула мене з дороги, як порошинку. Моє втручання всіх «розбудило», чоловіки взялися відтягнути зб0жеволілу . Вона kричала, штовхала і продовжувала кричати на дитину. Дівчинка rірко nлакала та просила зв’язатися з її батьком. Вона продиктувала мені номер, і я зателефонувала. Чоловік вислухав і коротко відповів:

(SY/K)- Дякую за дзвінок, скоро буду. Будь ласка, залишайтеся з дитиною.Незабаром у магазин увірвався чоловік у діловому костюмі із двома ох оронцями. Виглядав він дуже солідно. На пальці привертав увагу значний, золотий перстень. Мені здається, що він біз несмен. Він щось тихо сказав жінці, і вона змінилася на обличчі і поспішила забратися з магазину. Він ще раз подякував мені за дзвінок, взяв дитину на руки і втік.Ця сцена на мене дуже вплинула і довго не виходила з голови. Що ж тоді сталося? Жінка була матір’ю дитини? Чому вона з нею так жо рстоко поводилася? У голові виникали всякі теорії, але правду вже ніколи не впізнаю.