Я не хотіла припиняти спілкування зі Стасом, але мені було тяжkо. Родичі почали б звинувачувати мене. Подруга сказала, що я надто вимоглива…

У цей період життя я живу одна із двома дітьми. З чоловіком я розлу чилася майже десять років тому. Паша та Діма ходять до школи. Нікого шукати я не хотіла.Одна знайома хотіла познайомити мене зі своїм братом. Я сказала їй закрити цю тему, вона здивувалася. Каже, що я дуже молода та красива для того, щоб бути самотньою. Після довгих умовлянь я погодилася на зустріч.Я справді закохалася в нього, ми добре проводили час. Мене дуже здивувало те, що він ніколи не був у стосунках. Я була першою дівчиною. Дивно, адже він дуже симпатичний і цікавий чоловік.

У нього навіть є квартира. Ми дуже добре спілкувалися. Чудово ладнали, розуміли один одного. Через деякий час я познайомила його з синами. Діти швидко порозумілися з ним і полюбили його.Останнім часом я почала звертати увагу на одну його межу характеру, яку раніше не помічала. Його поведінка відрізняється. Поводиться він не так, як усі. (M/V)Часто він був у жа хливому настрої, приймав близько до серця, сердився. Рідко можна було побачити усмішку на його обличчі. Нещодавно, коли ми разом гуляли, він поводився досить ди вно. Почав скаржитися, що втомився ходити.

Потім йому заважали мухи. Насамкінець почав сердитися з-за вітру і сказав, що треба йти додому. Я була здивована, раніше він був дуже позитивним, усміхався оточуючим.А зараз став зл им і бурkотливим дідом. Нічого йому не подобалося. Якось він прикопався до обіду, який я приготувала. М’ясо було сирим та кривим, як він сказав.Ніколи не чула від нього якихось підвищених тонів, але за будь-якої нагоди він почав kритикувати мене. Через це я дуже втомлювалася, його настрій буквально передавався мені.Я не хотіла припиняти спілкування зі Стасом, але мені було тяжkо. Родичі почали б звинувачувати мене. Подруга сказала, що я дуже вимоrлива.