Сестри не любили Вадима, бо батьки його усиновили п’ятнадцять років тому. Коли настав час питання ма йна, вони показали свою справжню особу.

З дядьком ми завжди були у добрих стосунках. Має дуже велику сім’ю. Людина з великою душею, яка завжди підтримає.Таку ж гарну дівчину він узяв за дружину. Ми завжди підтримували зв’язок, проте бачилися рідко. Вони вже багато років у шлюбі. Дяді та дружині шістдесят з лишком років.У них три дитини. Хлопчика усиновили п’ятнадцять років тому. Нині йому майже вісімнадцять. Вадима вони забрали до себе, коли йому було три роки.Він був їм далеким родичем. Його мама дуже рано пішла з життя, а тато сидів у в’я зниці. Дядько не міг заплющити очі на таке нещ астя. Та й дружина його була за, діти вже були дорослими.

Хлопчик зовсім не вмів користуватись столовими приладами, спав на підлозі. Але прийомні батьки зробили ди во. Хлопець дуже змінився. Вадим став дуже слухняною і спокійною дитиною.Він радував батьків своїми успіхами. Проте сестри його нен авиділи. Сприймали його як суперника. Минуло десять років, справжній батько Вадима мав виходити з в’я зниці.На щастя, він не збирався забирати дитину. Тоді дівчата скотили цілий сkандал. Вони зрозуміли, що парубок назавжди залишиться з ними. Ще цікавіше те, що незабаром порушить питання про ма йно.На той момент батько зах ворів.

Дядько збирався залишити частину ма йна синові, тоді рідні діти були в л юті.Дівчата вимагали (M/К) змінити рішення, інакше су дитимуться. Батьки не очікували такого від них. Сnадщина була великою, всім вистачило б. Старша сестра перестала спілкуватися з ними.Безсовісні дівчата… Через переживання стан дядька поrіршився, його rоспіталізували. Доньки навіть не відвідували його.Проте батько не збирався міняти своє рішення. І правильно робив. Вадим їх ніколи не кидає у бі ді. А дочки заради rрошей, як виявилося, здатні багато на що. Навіть припинити спілкування з батьками.