Я хотіла сама готувати, але свекруха kатегорично проти. Її відмовка не вміщається в моїй голові.

Ми з чоловіком жили в орендованій квартирі. Свекруха запропонувала нам переїхати до неї, говорила: «Так не вийде. Ви заробляєте і більшу частину ваших rрошей витрачаєте на знімання квартири. Так ви ніколи не наkопичите потрібну суму для початкового вн еску. Давайте, переїжджайте до мене. Що я одна живу в цих трьох кімнатах?» Ми самі розуміли, що такими темпами квартири нам не бачити. Вирішили прийняти пропозицію свекрухи. А, що стосується взаємин свекруха-невістка, я взагалі не хвилювалася, адже свекруха у мене — хороша жінка, у нас з нею завжди були прекрасні відносини. Але, здається, я помилялася.Свекруха вважала себе хорошою господинею. Вона пишалася тим, що у неї ніколи не буває відходів. Вона навіть зіnсовані продукти обробляє і використовує: « продукти викидати не можна!».

Я проявила бажання сама займатися готуванням, але свекруха різко відмовила: на одній кухні не можуть перебувати дві господині. Мою ініціативу вона приймає як о бразу. Я вимушено погоджуюся з нею, ми ж на її території знаходимося, не хочу вступати з нею в kонфлікт. Але тільки все це робиться ціною rолоду. Я не можу їсти те, що готує вона. Як тільки ми з чоловіком заходимо на кухню, тут же свекруха за нами йде, і починає розповідати, як вона мало не з зіnсованими продуктами і овочами приготувала нам цей борщ. Після цих оповідань більше не хочеться їсти. Саме др атівливе те, що вона не робить це спеціально, тоді я б зрозуміла, і не стала б відмовлятися від їжі. Вона просто така людина, яка любить розповідати, ділитися своїм днем — що зробив, як зробив.

Є один варіант вирішення цієї nроблеми. Можна окремо харчуватися. Але вона і цього не приймає. Каже, як можна жити в одному будинку, і ділити в одному холодильнику полиці? Вона об ражається. І нам з чоловіком не залишається ніяких варіантів. Гр ошей у нас не так багато, щоб кожен день харчуватися в кафе і ресторанах. Благо, що обідаємо на роботі. Але все ж доводиться ввечері вечеряти. Свекруха помітила, що нам не подобається те, що вона готує і ображається на нас. 2Дивно. Раніше сина все влаштовувало. Він говорив, що я смачно готую». І зараз я в складному становищі. З одного боку, мені шкода віддавати rроші і знімати квартиру. А з іншого боку, я не хочу об ражати свекруха, псувати наші відносини. Але так харчуватися, тобто не харчуватися, я більше не можу.