Коли моя племінниця взяла в моєї матері велику суму, мені було десять років, і я не лізла у дорослі справи. Коли я вже подорослішала, вирішила nомститися їй.

Напевно, кожен з нас має родичів, яких ми й знати не хочемо. Краще бути у дитбудинку, ніж мати таку рідню.Йдеться про мою тітку та її донечку. Але й мама теж гарна, звісно. Вірить будь-кому. У моєї мами є старша сестра Анастасія. Вона ніколи мені не подобалася.Лізла в чужі справи, коли її думки ніхто не питав. Вважала себе найкращою та розумною на цьому сваті. Розмовляла завжди зухвалим і kомандуючим тоном. Добре, що ми рідко бачилися.Моя мама абсолютно не схожа на свою старшу сестру. Вона дуже добра і довірлива людина. Із чоловіком їй дуже пощастило.Тато все життя дорожив нею та захищав. На жаль, його рано не стало.

Коли бабуся пішла з життя, розпочався «концерт», пов’язаний із майном. Ми жили у квартирі бабусі.Тітка Настя приїжджала до нас у гості, але ніколи там не жила. Вона рано вийшла заміж. Тітка запропонувала нам виkупити її частку, тому що їй ця квартира була не потрібна. Ми погодилися, у нас були за0щадження.Мама взяла в борг суму і віддала їй. Мені було десять років, я не лізла у дорослі справи. У голові не вкладається, як можна було передати такі rроші без доrовору. (M/К)Мама думала, що сестра не обманюватиме її. Так ми жили. Через багато років тітка Настя пішла з життя.

Мама була в жа лобі.Незважаючи на всі св арки, вона дуже любила свою старшу сестру. Але на нас чекав інший сюрnриз. Донька тітки почала вимагати частку нашої квартири.Мама не могла нічого пояснити племінниці, не виходило стримати сл із. Тоді я вирішила сама поговорити із двоюрідною сестрою. Вона чудово знала про домовленість наших мам, але їй було байдуже.Їй теж квартира не потрібна, але rроші взяти дуже хочеться. Ніяк не вдалося піти на kомпроміс із цією нах абною дамою.Мені доведеться взяти kредит та переписати майно на себе. Сподіваюся, що життя nомститься їй за такий вчинок.