Син Світлани розл учився з дружиною, бо сумнівався у вір ності дівчини. Однак час поставив все на свої місця.

«Ми часто бачимося з матір’ю мого онука, все ж вона з мамою живе зовсім поруч і іноді виходить подихати свіжим повітрям разом з дитиною. При зустрічі я не вітаюся, але і вона особливо не лізе спілкуватися. Тільки один раз, пройшовши повз мене, вона зі спини сказала, мовляв, між іншим, в колясці ваш рідний онук, ну а я що? Просто відповіла хмикнула і пішла, відчуваючи на собі озл0блений погляд Ірини ззаду».Влад та Ірина були знайомі ще з дитинства — вони разом пішли в перший клас.

Багато років вони спілкувалися як друзі, але, коли їм обом виповнилося по 18, між ними закрутився бурхливий роман. Їхні батьки про це знали і не були проти такого союзу, адже всі там були знайомі, і батьки з обох сторін знали, з ким зустрічається їхня дитина.Одного разу мати Ірини зателефонувала Світлані, мамі Влада, і повідомила, що їм терміново потрібно поrоворити, адже Ірина, здавалося, була ваrітна, а претендентів на батьківство крім Влада було не так багато. Але поговорити Свєта відмовилася (EV/V), так як вважала, що вони вже давно не діти, і самі у всьому розберуться.

Влад трохи сумнівався, що дитина від нього, але тест на батьківство, який Ірина вирішила провести перед тим, як nодала на Влада в с уд розвіяв сумніви у вірності Ірини, підтвердив слова дівчини.Влад nлатив алі менти, але не бачився і не розмовляв довгий час ні з Іриною, ні з її мамою. Сімейство Ірини ще довгий час злилося на Влада і Світлану, але зараз помилки молодості Влад згадувати не хоче і просто живе собі далі, а Світлана в свою чергу особливо не лізе в його особисте життя, але завжди підтримує будь-які вчинки і вибори сина.