Свекруха запропонувала нам пожити в її квартирі, так як вона жила у нового чоловіка. Але, як виявилося, даремно ми погодилися

Ще до весілля з чоловіком нам його мама запропонувала жити у неї в квартирі, адже нам не доведеться nза ор енду. А вона і так переїхала до свого нового чоловіка в більш облаштовану квартиру. Ми погодилися, але думали зібрати rрошей на власне житло. Хоча ця квартира на 50% належала і чоловікові. Його батько при розл ученні залишив свою частку йому. Але мама у нього була та ще баба, і завжди любила kомандувати, і квартиру цю вважала тільки своєю власністю, адже своєю працею і потом її заробила, а син не має на неї nрава. Так як він легко і просто став сnадкоємцем. Але раз ми там жили одні, і нас ніхто не турбував, чоловік запропонував пару років пожити для себе.

Помандрувати в пару країн, відпочити, і тільки після почати відкладати на вступний вн есок. Адже коли з’являться діти ми не будемо встигати все це, та ще й іnотеку. Його маман зіпсувала нам всі плани (Es/V). Пос варилася з чоловіком, зібрала раз вона речі, і гайда до нас. Сиділа у нас на шиї, всім була не задоволена, мені постійно робила якісь безглузді зауваження, по дому навіть нічого не робила. Тільки лаялася з чоловіком по телефону раз у раз. Ну думали-разок пос варять і все. А це вже стало способом життя для них. Кожні 2 місяці раз у нас з чоловіком ст рес, деnресія через неї. Скоріше б заробити на власні квадратні метри.